O nas

Na rynku działamy z powodzeniem już kilka lat. Jesteśmy absolwentami Wydziału Ogrodniczego i Leśnego Akademii Rolniczej w Krakowie. Doświadczenia zawodowe zdobywaliśmy odbywając praktyki i pracując w szkółkach i firmach zakładających ogrody w Polsce, Irlandii i Anglii. Zdobyte przez Nas doświadczenia pragniemy wykorzystać na rynku usług ogrodniczych w Polsce, który ciągle się rozwija i ma ogromny potencjał.

 

Nasza firma znalazła uznanie w oczach Urzędu Marszałkowskiego i biorąc udział w programie ?Działanie 2.5 Promocja Przedsiębiorczości? w rankingu 64 biznes planów zajęła pierwsze miejsce otrzymując tym samym wsparcie finansowe ze środków Unii Europejskiej na rozwój działalności.

 

Nasi projektanci to profesjonaliści. Jako firma stanowimy mieszankę młodości i nowatorskiego podejścia do projektowania i zakładania ogrodów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, by sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów.

 

Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach branżowych.

 

Sprawdzeni dostawcy materiału roślinnego gwarantują jego najwyższą jakość.

 

Od roku 2008 nasza firma dysponuje specjalistycznym urządzeniem wielofunkcyjnym marki AVANT. Wykorzystanie najlepszego sprzętu w pracach przez Nas prowadzonych pozwala na szybsze wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

 

Od 2009 roku należymy do OSTO ? Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów, powstałego grudniu 1999 roku. OSTO jest pierwszą i jedyną w Polsce organizacją powołaną dla Twórców Ogrodów. OSTO, promując wiedzę i profesjonalizm poprzez inicjatywy edukacyjne, a także promując członków stowarzyszenia, jako grupę o wysokich standardach zawodowych i etycznych, stawia sobie to zadanie, jako nadrzędne w swojej działalności.

 

Oni nam zaufali ? Ty też możesz!!!